Óvodai jelentkezés 2022

Kedves Szülők / Gondviselők!

Megjelent a 2022/2023-as nevelési év óvodai jelentkezésére vonatkozó, Kecskemét Megyei Jogú Város jegyzője által közzétett, valamennyi önkormányzati fenntartású köznevelési intézményre vonatkozó felhívás.

Felhívjuk szíves figyelmüket arra, hogy az óvodába jelentkezni – tekintettel a veszélyhelyzetre – KIZÁRÓLAG ELEKTRONIKUS ÚTON lehetséges, a lentebb letölthető (vagy a www.kecskemet.hu honlapról letölthető) kitöltött JELENTKEZÉSI LAP beküldésével.

A kitöltött JELENTKEZÉSI LAPot e-mailben küldje el a választott intézmény székhelyének e-mail címére: beiratkozas.kalman@gmail.com

Az óvodai jelentkezési lap beküldésének határideje: 2022. április 21. napja

Az óvodai jelentkezéssel kapcsolatos jegyzői felhívást, valamint az óvodai felvételi körzeteket az alábbi megfelelő linkre való kattintással tekintheti meg, illetve a JELENTKEZÉSI LAPot is lentebb letöltheti.

You may also like...

Comments are closed.