Boróka Utcai Óvoda

Óvodánk, a Boróka Utcai Óvoda Kadafalván található.

Két épületben 3 csoportszoba található mely közel 85 kisgyermek befogadására alkalmas.

Csoportjaink vegyes csoportok, 3-7 éves korú gyerekek vannak egy csoportban.

Óvodánkra leginkább jellemző a nyugodt légkör, a jókedv a derű.

A 2014-ben megújult és kibővített épületben többek között vadonatúj tornaszoba is helyet kapott a megújult kadafalvi óvodában.

A régi-új intézmény egyéni fejlesztő szobával és orvosi szobával is gazdagodott.

Az óvoda külső és belső környezete rendezett, szép, esztétikus. Udvarunk tágas, tele fákkal, növényekkel. Az évek során igyekszünk, hogy minél változatosabbá, színvonalasabbá formáljuk.

A csoportszobák tágasak, világosak, jól felszereltek, nyugodt, barátságos légkört, melegséget, harmóniát sugároznak. Berendezési tárgyaink esztétikusak, maximálisan szolgálják a gyermek fejlődését. Rengeteg fejlesztőjátékkal rendelkezünk, nagy hangsúlyt fektettünk az egyéni fejlesztésre.

A település fő hagyományait tiszteljük, rendszeresen részt veszünk a „falu” rendezvényein, eseményein.

Dolgozóink csoportonként: